Hakkımızda - Fiz Meyhane-Çankaya /ANKARA-0312 236 43 66 0533 338 64 62
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

Ankara Fiz Meyhane olarak yeme, içme ve eğlence sektöründe akla ilk gelen olmayı başardık. Alaçatı alkollü fasıl mekanları, Çankaya alkollü balık restaurantı, Ankara Çankaya alkollü eğlence mekanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mekanımızda istediğiniz her şeye ulaşacaksınız. Kaliteli eğlenceden vazgeçmek istemiyorsanız vazgeçilmez adresiniz olmaya hazırız. Büyülü ve sımsıcak atmosferde doyasıya eğlenmek istiyorsanız bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

 

 

Karşılıklı güvene dayanarak sunduğumuz hizmetlerimizde saygı, sevgi ve kaliteyi sizlere ulaştırıyoruz. Ankara’da bulunuyorsanız özel gün kutlamalarınız için mekanımızı tercih edebilirsiniz. Tüm özel organizasyonlar için fırsatlarımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem sayesinde çalışmalarımızı günden güne ilerletiyoruz. Yenilikçi bakış açımız ile hizmetlerimizi yenileyerek çalışmalarımızı hızlandırmak görevimizdir. Sizlerin fikirleri ve istekleri bizim için oldukça önemlidir. Eşsiz lezzetlerimizi denemek istiyorsanız vakit kaybetmeden bizi ziyaret edebilirsiniz. Şeflerimizin yarattığı birbirinden farklı tatlara bayılacaksınız. Yemek yerken müzik eşliğinde içkinizi yudumlayarak eğlencenin dibine vuracaksınız. Geleneksel meyhane kültüründe doyasıya eğlenmek ve kafa dağıtmak için hizmetlerimizin tadını çıkaracaksınız.

 

 

Özel konuklarınız ve dostlarınızla unutulmaz anlara tanıklık etmek ve sizleri bekleyen sürprizlerimizi görmek için acele etmelisiniz. Güler yüzlü hizmetimizle kendinizi ödüllendireceksiniz. Gruplara özel indirimlerimiz de bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. İletişim kurarak merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz.

 

 

ankara ümitköy alkollü eğlence mekanları,ankara ümitköy en iyi meyhane,ankara ümitköy canlı müzik mekanları,ankara ümitköy en yakın meyhane,ankara ümitköy rakı balık keyfi,ankara ümitköy rakını al gel,ankara ümitköy içkili balık restaurantı,ankara ümitköy içkini al gel,ankara ümitköy alkollü canlı müzik mekanları,ankara ümitköy alkollü balık restaurantı,ankara ümitköy ızgara balık restaurant,ümitköy en iyi meyhane,ümitköy alkollü canlı müzik mekanları,ümitköy rakı balık keyfi,ümitköy rakını al gel,ümitköy en yakın meyhane,ümitköy canlı müzik mekanları,ümitköy alkollü eğlence mekanları,ümitköy içkini al gel,ümitköy ızgara balık restaurant,ümitköy alkollü balık restaurantı,ümitköy içkili balık restaurantı,ankara  alkollü eğlence mekanları,ankara  en iyi meyhane,ankara  canlı müzik mekanları,ankara  en yakın meyhane,ankara  rakı balık keyfi,ankara  rakını al gel,ankara  içkili balık restaurantı,ankara  içkini al gel,ankara  alkollü canlı müzik mekanları,ankara  alkollü balık restaurantı,ankara  ızgara balık restaurant, en iyi meyhane, alkollü canlı müzik mekanları, rakı balık keyfi, rakını al gel, en yakın meyhane, canlı müzik mekanları, alkollü eğlence mekanları, içkini al gel, ızgara balık restaurant, alkollü balık restaurantı, içkili balık restaurantı,ankara çankaya  alkollü eğlence mekanları,ankara çankaya  en iyi meyhane,ankara çankaya  canlı müzik mekanları,ankara çankaya  en yakın meyhane,ankara çankaya  rakı balık keyfi,ankara çankaya  rakını al gel,ankara çankaya  içkili balık restaurantı,ankara çankaya  içkini al gel,ankara çankaya  alkollü canlı müzik mekanları,ankara çankaya  alkollü balık restaurantı,ankara çankaya  ızgara balık restaurant, çankaya  alkollü eğlence mekanları,çankaya  en iyi meyhane,çankaya  canlı müzik mekanları,çankaya  en yakın meyhane,çankaya  rakı balık keyfi,çankaya  rakını al gel,çankaya  içkili balık restaurantı,çankaya  içkini al gel,çankaya  alkollü canlı müzik mekanları,çankaya  alkollü balık restaurantı,çankaya  ızgara balık restaurant,

 

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014